May 24, 2023

uPacjenta.pl i zdrowe podejście do contentu video na abonement

Czym jest marka uPacjenta?

“uPacjenta to pierwsza na świecie innowacyjna platforma typu Smart Lab. Świadczymy usługi domowych badań krwi i badań krwi w firmach. Misją uPacjenta jest szerzenie idei profilaktyki zdrowia i zachęcanie Polaków do jak najczęstszych badań krwi.”

- mówi Natalia Sowa, Head of Brand w uPacjenta.pl

W jaki sposób przebiegała współpraca pomiędzy filmcloud i uPacjenta? Ile formatów udało nam się razem wyprodukować? O tym dowiesz się w najnowszym odcinku naszego cyklu #HistorieKlientów:

Dlaczego uPacjenta zdecydowało się na współpracę z filmcloud?

“O filmcloud dowiedziałam się od swojego znajomego, który powiedział mi, że jest taka usługa abonamentu video. Z racji, że to jest coś zupełnie nowego to bardzo przykuło to moją uwagę i stwierdziłam, że chciałabym się dowiedzieć więcej.”

- wspomina Natalia Sowa, Head of Brand w uPacjenta.pl
Realizacja odcinków poradnikowych na kanał YouTube marki uPacjenta.pl w studio filmcloud Spacer
“Cenię w tym modelu współpracy to, że jesteście wewnętrzną agencją video, w pewnym sensie częścią zespołu. Pracując z filmcloud dużo czasu poświęciliśmy na to, aby wzajemnie zrozumieć nasze potrzeby i oczekiwania, zaplanować projekt od A do Z. Jako osoba mocno zajęta doceniam to, że filmcloud stworzył prosty kanban, w którym śledzliliśmy postępy każdego z odcinków zrealizowanych wspólnie.”

- dodaje Natalia Sowa, Head of Brand w uPacjenta.pl
„filmcloud w swojej misji chce być partnerem video każdego swojego Klienta. Chcemy, aby każda marka, która z nami współpracuje mogła z nami wyprodukować zarówno dużą kampanię reklamową, jak i mniejsze budżetowe video. Świetnie sprawdza się to w przypadku marki Morele, która obok zamówień na duże produkcje ma wykupiony abonament w filmcloud+, który w 100% odpowiada na potrzeby regularnej komunikacji video na wybranych kanałach social media.”

– dodaje Karol Filek, CEO & Co-Founder w filmcloud.

Realizacja spotu reklamowego uPacjenta

“Każdorazowo przygotowanie projektu i zlecenie agencji z zewnątrz wymaga dużej ilości pracy i wdrożenia danej agencji w naszą firmę, misję i zrozumienia naszych potrzeb. Dzięki temu, że zrobiliśmy to w tym modelu raz i zdecydowaliśmy się na dłuższą współpracę było to zdecydowanie bardziej efektywne i mniej czasochłonne.”

- wspomina Natalia Sowa, Head of Brand w uPacjenta.pl

Zobacz przykładowy materiał pt. "5 zasad, których należy przestrzegać przed pobraniem krwi" który został wyprodukowany w filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament.

---

filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament to zaplanowany model współpracy, który zapewnia najprostszą możliwą drogę do wygenerowania jakościowych treści social video opowiadających o Twojej marce.

Jaki problem rozwiązujemy?

  • jasna wycena prosto z cennika 💸, 
  • stajemy się Twoim działem video 💪, 
  • przestrzeń filmcloud Space dostosowana do Twoich potrzeb 🎬,

Inne Wpisy