May 24, 2023

Jean Louis David i 4 odcinki w ciągu 1 dnia zdjęciowego na kanał YouTube

O marce Provalliance?

“Firma Provalliance sprawuje piecze nad dwoma markami fryzjerskimi, czyli Frank Provost i Jean Louis David, która jest największą siecią fryzjerską w Europie. Oferta Jean Louis David jest skierowana do osób o wysokich wymaganiach, które poszukują luksusowych usług i wyjątkowego standardu obsługi. W polsce posiadamy około 60 lokalizacji w największych miastach.”

- mówi Agnieszka Ochocińska, Digital Project Manager w Provalliance Poland Sp. z o.o.


W jaki sposób w ciągu jednego dnia zdjęciowego regularnie produkowaliśmy nawet 4 pełne odcinki na kanał YouTube Jean Louis David? O tym dowiecie się w najnowszym odcinku Historii Klientów.

Jak rozpoczęła się współpraca Jean Louis David i filmcloud?

“Jesteśmy bardzo aktywni w świecie digitalu. Posiadamy m. in. swoją aplikacje mobilną, e-commerce, czy system do rezerwacji wizyt. Prowadzimy też działania marketingowe w internecie i jako rozszerzenie tych działań postanowiliśmy stworzyć kanał na YouTube.”

- wspomina Agnieszka Ochocińska, Digital Project Manager w Provalliance Poland Sp. z o.o.

Justyna i Paweł z zespołu filmcloud+ w trakcie realizacji odcinków na kanał YouTube Jean Louis David
“Rozeznaliśmy się trochę wsród naszych współpracowników i polecono nam filmcloud. Pomogli nam oni poukładać sobie to wszystko i stworzyć strategię na materiały video w internecie.”

- dodaje Agnieszka Ochocińska, Digital Project Manager w Provalliance Poland Sp. z o.o.
„Nawet w najmniejszym pakiecie abonamentu filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament jest wsparcie kreatywne, które jest wliczone w cenę takiego pakietu. Dedykowany Creative Manager pomaga każdemu naszemu Klientowi abonamentowemu w przygotowaniu strategii contentu video podczas Warsztatów Kreatywnych. Od samego początku wiedzieliśmy, że będzie to ogromna wartość dla Klientów w naszej branży."

– dodaje Karol Filek, CEO & Co-Founder w filmcloud.
Zakulisowe zdjęcie podczas nagrań odcinka Historii Klientów z Jean Louis David :)

Dlaczego warto postawić na produkcje video w formie abonamentu?

“Myślę, że filmcloud stworzył super usługę z tymi filmami na abonament, dlatego że jest to stosunkowo tania opcja na realizacje dużej ilości contentu. Myślę, że kluczowa jest tutaj elastyczność. W naszym przypadku jesteśmy w stanie stworzyć do 4 filmów w ciągu jednego dnia zdjęciowego. W dzisiejszych czasach marketingowo jest bardzo istotne i dużo lepiej oddziałowuje na Klientów niż tekst i obraz. W segmencie MŚP myślę, że video jest idealnym rozwiązaniem.”

- wspomina Agnieszka Ochocińska, Digital Project Manager w Provalliance Poland Sp. z o.o.

Zobacz przykładowy materiał pt. "Bitwa Fryzur: Stlizacje ślubne na sezon 2022/2023" który został wyprodukowany w filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament.

---

filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament to zaplanowany model współpracy, który zapewnia najprostszą możliwą drogę do wygenerowania jakościowych treści social video opowiadających o Twojej marce.

Jaki problem rozwiązujemy?

  • jasna wycena prosto z cennika 💸, 
  • stajemy się Twoim działem video 💪, 
  • przestrzeń filmcloud Space dostosowana do Twoich potrzeb 🎬,

Inne Wpisy