filmy na
abonament

Teraz to możliwe! Stworzyliśmy produkt, który od dzisiaj umożliwia takie działanie.

Model współpracy

filmcloud+ to zaplanowany proces współpracy, który zapewnia najprostszą drogę do wygenerowania jakościowych filmów opowiadających o Twojej marce. Taki model współpracy daje Ci gwarancję regularnego contentu, który nigdy nie przekroczy jednego z budżetów z naszego cennika.

Dołącz do innych marek, które zaufały już filmcloud+

Jaki problem Rozwiązujemy?

Jasna wycena prosto z cennika

Wycena nigdy nie była prostsza niż teraz. Już na początku współpracy nasi Klienci wiedzą ile w skali kwartału, czy danego miesiąca wydadzą na wszystkie produkcje video za pomocą jasnego cennika dopasowanego do ich potrzeb.

stajemy się twoim działem video

W filmcloud+ to my stajemy się działem video w Twojej firmie tworząc zespół kreatywny z dedykowanym opiekunem, gdzie na regularnych warsztatach kreatywnych podpowiadamy odpowiednią strategię contentową którą dla Ciebie przygotowujemy.

Przestrzeń filmcloud Space dostosowana do twoich potrzeb

Trzecia usługa w pakiecie to nasze dedykowane studio filmcloud Space, które za pomocą autorskich ścianek, które projektujemy wraz z architektami i jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Karol Filek
Filmcloud Co-Founder & CEO

„Filmy na co? Na abonament?! Tego nie da się zrobić!”

To mój cytat i wcale go nie wymyśliłem. Tak odpowiadałem wszystkim naszym Klientom jeszcze 3 lata temu. Niektórzy z pewnością to pamiętają i kiedy opowiadałem o zamiarze stworzenia tego produktu wspólnie wracaliśmy do tego cytatu sprzed lat.

Nadal uważam, że nie wszystkie filmy da się sprzedawać i produkować w abonamencie – na przykład dużych kampanii do digitalu czy telewizji, za którymi stoi większa, niestadardowa i duża kreacja i m. in za takie produkcje odpowiada dział LAB w naszej organizacji.

O filmcloud Plus pierwszy raz z moim wspólnikiem Krzyśkiem zaczęliśmy rozmawiać 12 miesięcy temu. Przez pierwsze 6 miesięcy badaliśmy rynek pytając wszystkich naszych Klientów oraz zaprzyjaźnione firmy o to, jakie są największe trudności w produkcji własnego contentu video na potrzeby serwisów społecznościowych, który np. zwiększy sprzedaż lub będzie naturalnym przedłużeniem komunikacji marketingowej.

Dzięki ogromnej ilości feedbacku oraz kolejnych 6 miesięcy pracy w takim modelu z wybranymi Klientami dzisiaj możemy wyjść na rynek z dopracowanym produktem, który ułatwi pracę z takim domem produkcyjnym jak my.

To dopiero początek naszej drogi i pracy w formie abonamentowej z Klientami, ponieważ na podstawie regularnych feedbacków będziemy go stale dopracowywać.

CEnnik

Twórz własny content video, zawsze w tej samej cenie z dedykowanym zespołem specjalistów

*ilość odcinków jest zależna od strategii contentowej, którą pomożemy Ci przygotować
(średnio udaje nam się wyprodukować od 1 do nawet 6 materiałów video w ciągu 1 dnia zdjęciowego)

FAQ

filmcloud Plus powstał po to, aby maksymalnie ułatwić pracę z domem produkcyjnym przy produkcji własnego contentu na potrzeby social media. Jest to zaplanowany proces współpracy, który zapewnia najprostszą drogę do wygenerowania jakościowych filmów opowiadających o Twojej marce.

Taki model produkcji video do Internetu daje Ci gwarancję regularnego contentu, który nigdy nie jest przekroczy jednego z budżetów z naszego cennika.
3 miesiące. Po wielu ankietach z obecnymi Klientami doszliśmy do wniosku, że jest to okres, który pozwoli na wypracowanie dobrej strategii i przydzielenie zespołu dla Twojej firmy, a z drugiej strony dla większości firm nie będzie “przytłaczającym zobowiązaniem”.
Od razu możemy Cię uspokoić, że w obrębie jednego okresu rozliczeniowego (3 miesiące) filmy nie przepadają. Doskonale rozumiemy, że czasami wystarczy jedna sytuacja losowa, która uniemożliwi produkcje. Walczymy o dobry content razem i nam również zależy na to, aby wyprodukować wszystkie planowane filmy w aktualnej strategii komunikacji Twojej marki.
Oczywiście. W każdej chwili można przejść na wyższy pakiet jeśli zaistnieje taka potrzeba po Twojej stronie.
filmcloud Plus oficjalnie wystartował we wrześniu 2021 roku, ale jest to produkt, który rozwijamy od ostatnich 12 miesięcy, a od ostatnich 6 pracujemy w nim z wybranymi markami.

To pozwoliło nam na maksymalne wyczucie potrzeb każdego naszego Klienta i dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tych 2 zmiennych – ilości filmów i ilości dni zdjęciowych w pakietach. Filmy na abonament to nie tylko rozbudowane produkcje – czasami nasi Klienci potrzebują włączyć do swojej komunikacje bardzo proste formaty, których możemy wyprodukować więcej niż zakłada pakiet w ciągu 1 lub 2 dni zdjęciowych. filmcloud Plus jest elastycznym produktem i chcemy dopasować go do potrzeb każdej marki, która zdecyduje się z nami w taki sposób współpracować

historie klientów

MAMY ROZPOCZĄĆ PRACĘ NAD TWOIM VIDEO?

NAPISZ DO NAS NAKONTAKT@FILMCLOUD.PL